HAKKIMIZDA

Akat Prefabrike A.Ş. 1972 yılından başlayan sektörel deneyimi ve birikimiyle, 1996 yılından beri İzmir Torbalı'daki 50.000 m2 alanun üzerine kurulmuş 7000 m2 kapalı imalat alanı ve dış imalat ve stok alanlarına sahip olan üretim tesislerinde  çalışmalarını  sürdürmektedir.  Betonarme  prefabrike elemanların üretimine profesyonel bakışı ve kalite güvencesine verdiği önemle, sanayi yapıları için çubuk elemanlar (kolon, kiriş, aşık), muhtelif betonarme mamuller, öngerilmeli betonarme elemanlar  (döşeme, köprü,viyadük kirişleri,) , cephe elemanları  ve betonarme çift duvar üretmektedir.

Akat Prefabrike A.Ş.,  prefabrike betonarme yapıların üretiminden-montajına ve  anahtar teslim bitirilişine kadar müteahhitlik hizmet sunmaktadır.

Üretim tesisindeki yapı malzemesi laboratuarında  malzeme deneyi ekipmanları ile sürekli üretim kalitesini kontrol eden Akat Prefabrike, uzman personeli,özel üretim  ekipmanları ile prefabrike betonarme yapılara mükemmelliğin imzasını atmaktadır.
Akat Prefabrike A.Ş, Türkiye Prefabrik Birliği  üyesidir.  “TSE K 118 Ön dökümlü betonarme yapı elemanları  kalite yönetim sistemi” kapsamlarında denetlenerek belgelendirilmiştir.

Şehit Nevres Bulvarı No:7/8 35220 Alsancak - İzmir
T: +90 (232) 464 59 00 (PBX) | M: +90 (533) 920 75 44
KVK Aydınlatma Metni | Web Tasarım: Venüs Ajans